title
 
Instagram
Tatlı hatıralarınızda, her anınızda TAYAŞ hep yanınızda! En güncel paylaşımlarımıza eşlik etmek için Sosyal Medya da bizi takip etmeyi unutmayın!
Since 1965
Kuruluşundan bugüne kalite ve güvenle

1965 yılında Taycı ailesi tarafından %100 Türk sermayesi ile Konya’da küçük bir atölyede faaliyetlerine başlayan TAYAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bugün GOSB’da teknolojinin son imkanları ile donatılmış 60.000 m²’lik üretim ve depolama tesisleriyle 136 ülkeye ihraç yapan bir dünya markası.

Üretiminin %95’lik bölümünü ihraç eden TAYAŞ Gıda; tüm sektörlerde son 10 yıllık periyotta dünyaya en çok ihracat yapan firmalar arasında düzenli olarak 5. sırada yer almaktadır.

Uluslararası pazarda büyük başarı gösteren Tayaş, geniş ürün yelpazesinde farklı damak tatlarına hitap eden 250`nin üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır. İhracat konusundaki deneyimini tavizsiz uyguladığı yüksek kalite ve hijyen kontrol normlarına borçlu olan firmamız Kalite, Gıda Güvenliği ve Helal Gıda Yönetim sistemi sertifikalarından ISO 22000, FSSC 22000, BRC, IFS ve HELAL gıda sertifikalarına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR